fbpx

Időfutam bajnokságok eredményei világszerte

Foto: Vass László

Időfutam bajnokságokat rendeztek  héten szerte a világon, ezek közül gyűjtöttük össze a legérdekesebb és a szomszédos nemzetek eredményeit az alábbiakban.

A mezőnyversenyeket a legtöbb nemzet a hétvégén rendezi, ahogy Magyarország is, vasárnap, a hosszúhetényi pályán, az elit/U23 futam kettő órakor rajtol. Természetesen erről is beszámolunk majd a bikemag.hu-n.

Csehország (39 km):

1. BARTA Jan APP 47’49” 30
2. STYBAR Zdenek OPQ 26″ 18
3. RABON Frantisek OPQ 33″ 14
4. KADLEC Milan ADP 40″ 10
5. OKROUHLICKY Tomas ASP 01’04” 7

Dánia (39 km):

1. FUGLSANG Jakob RNT 48’14” 30
2. STEENSEN André GLU 42″ 18
3. MORKOV CHRISTENSEN Michael SAX 55″ 14
4. CHRISTENSEN Mads SAX 59″ 10
5. VANDBORG Brian Bach SPI 01’12” 7

Franciaország (48,5 km):

1. CHAVANEL Sylvain OPQ 57’34” 70
2. ROY Jérémy FDJ 13″ 42
3. PAILLOT Yoann 01’01” 35
4. BODROGI Laszlo TT1 01’44” 30
5. ROSSETTO Stéphane 01’54” 27

Hollandia (45,7 km):

1. WESTRA Lieuwe VCD 55’27” 50
2. BOOM Lars RAB 08″ 30
3. TERPSTRA Niki OPQ 21″ 25
4. CLEMENT Stef RAB 32″ 21
5. TJALLINGII Maarten RAB 37″ 18

Kanada (39 km):

1. TUFT Svein OGE 47’26” 30
2. MEIER Christian OGE 02’08” 18
3. HOULE Hugo SPI 02’49” 14
4. FILLION Aaron 03’25” 10
5. PARISIEN François SPI 03’26” 7

Lengyelország (50 km):

1. BODNAR Maciej LIQ 1h03’10” 30
2. KWIATKOWSKI Michal OPQ 07″ 18
3. BODNAR Lukasz BGZ 01’30” 14
4. TACIAK Mateusz CCC 02’12” 10
5. WITECKI Mariusz BGZ 02’13” 7

Luxemburg (26 km):

1. JUNGELS Bob LET 34’02” 30
2. GASTAUER Ben ALM 01’00” 18
3. DISEVISCOURT Ralph 01’47” 14
4. SCHLECHTER Pit LET 01’48” 10
5. HELMIG Christian 01’55” 7

Németország (40,6 km):

1. MARTIN Tony OPQ 47’21” 70
2. GRABSCH Bert OPQ 01’26” 42
3. TEUTENBERG Lars 35
4. SCHUMACHER Stefan CWO 30
5. PLÖTNER Nils TTR 27

Magyarország (32,4 km):

1. FEJES Gabor 42’34” 7
2. LENGYEL Gabor 01’31” 4
3. KISKO Gabor 02’07” 2
4. HEMMERT Janos 03’00” 0
5. TAKACS Tamas 03’56” 0

Norvégia (50 km):

1. BORGERSEN Reidar TJM 1h01’55” 30
2. BOASSON HAGEN Edvald SKY 11″ 18
3. NORDHAUG Lars Petter SKY 42″ 14
4. AASVOLD Lorents Ola PBC 01’55” 10
5. KORSAETH Truls Engen 02’17” 7

Románia (35 km):

1. NECHITA Andrei 46’50” 7
2. PLESE Valentin 01’05” 4
3. SIPOS Zoltan 01’26” 2
4. NOVAK Carol Eduard TCT 01’31” 0
5. CIOCAN Alexandru Nicolae 02’06” 0

Spanyolország (42,3):

1. SANCHEZ GIL Luis Leon RAB 54’55” 70
2. CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan MOV 01’23” 42
3. MARQUE PORTO Alejandro Manuel PRT 01’40” 35
4. CAMAŃO ORTUZAR Iker EDR 02’01” 30
5. GUTIERREZ PALACIOS Jose Ivan MOV 02’11” 27

Svájc (50,9 km):

1. CANCELLARA Fabian RNT 1h00’39” 50
2. FREI Thomas CWO 01’54” 30
3. ELMIGER Martin ALM 02’00” 25
4. KOHLER Martin BMC 02’56” 21
5. WYSS Marcel APP 03’09” 18

Szlovákia (39 km):

1. VELITS Peter OPQ 47’36” 30
2. VELITS Martin OPQ 14″ 18
3. JURCO Matej WHI 01’48” 14
4. NAGY Robert 01’56” 10
5. BRONIS Roman DUK 02’39” 7

Szlovénia (37,4 km):

1. VRECER Robert VBG 45’51” 30
2. GAZVODA Gregor ALM 13″ 18
3. POLANC Jan RAR 01’25” 14
4. TRATNIK Jan RAR 01’27” 10
5. FAJT Kristjan ADR 01’40” 7

Ukrajna (40 km):

1. GRIVKO Andriy AST 50’42” 15
2. KONONENKO Mykhaylo KLS 18″ 10
3. LAGKUTI Sergiy 28″ 7
4. BILEKA Volodymyr KTS 40″ 4
5. CHUZHDA Oleg 44″ 2

forrás: cqranking

Hozzászólások

Írd ide a hozzászólásod:

Leave a reply

Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Logo
Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért, tovább lépve elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről.
Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért, tovább lépve elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről.