Cube-Csömör sikerek Romániában

Hétvégén a Cube-Csömör montisai Romániában versenyeztek, szombaton a Triada MTB – Paltinis UCI C1-es kategóriájú XCO versenyen álltak rajthoz, míg vasárnap a Geiger MTB Challenge brutális pályája várt a bringásokra. Mindkét nap jól szerepeltek a magyar versenyzők, az XCO-n Schmidel Regina az elit nőknél hozta el az első helyet, az U17-es lányoknál pedig Bungyis Panna állhatott a dobogó legfelső fokára, a junior lányoknál Leányvári Sára szerezte meg a harmadik helyet, míg az U17-es fiúknál Kardos Csongor végzett a 6. helyen.

A vasárnapi maraton is remekül sikerült a Cube-Csömör versenyzői számára, a 66 km-es táv (2500 méter szinttel) XCO szerű pályáján, közel 5 órás idővel Schmidel Regina ismét az első helyet szerezte meg az elit nők között. Bungyis Panna WU17-ben bizonyult a legjobbnak, Leányvári Sára WU19-ben szerezte meg a 2. helyet, míg Kardos Csongor U17-ben lett a 4.