fbpx

Borissza Johanna is országos csúccsal dobogós Bécsben – további eredmények a GP Vienna pályaversenyről

November 13-án és 14-én rendezték Bécsben a GP Vienna pályakerékpáros versenyt, ahol magyar érdekeltségek is voltak, és ahogy korábban már beszámoltunk róla, szép eredmények születtek.

keirin (Fotó: Somogyi Miklós)

keirin (Fotó: Somogyi Miklós)

Az első napon már Lovassy Krisztián pontversenyen aratott győzelmének, majd Szalontay Sándor új magyar csúcsainak örülhettünk, de nem csak ők vettek részt Magyarországról a kétnapos versenyen.

Borissza Johanna (Fotó: Somogyi Miklós)

Borissza Johanna (Fotó: Somogyi Miklós)

A BVSC-Zugló junior versenyzője, Borissza Johanna a végén örülhetett, ugyanis a női omnium versenyszámban a harmadik helyen végzett, így Lovassy és Szalontay után harmadik magyarként állhatott dobogóra. Közben az 500 méteres állórajtos időfutamban a saját maga által Portugáliában (2014.07.24. – Anadia) felállított 38,357 másodperces országos csúcsát 38,313 másodpercre javította. A junior fiúknál a KSI-s Filutás Viktor a 11. lett az omniumon.

Antal Zsuzsanna

Borissza Johanna Kitti

43,381

38.357

38.313

2006.01.15.Bécs

2014. 07. 24.Anadia

2014.10.13.Bécs

KSI SE*

BVSC

BVSC-Zugló

A keirinben Szalontay Sanyi az elődöntő látványos megnyerése után nem tudott beleszólni a dobogóért folyó csatába a döntőben,  hátul maradva az 5. helyen végzett. Lovassy a férfi scratchen szerzett még egy negyedik helyet.

Eredménylisták (helyezés – név – nemzet kód – életkor – pontszám/idő):

Férfi Keirin

1             Tomas BABEK    CZE        27

2             Maximilian LEVY              GER       27

3             Sascha HÜBNER               GER       26

4             Jirí FANTA           CZE        18

5             Sándor SZALONTAY        HUN      24  

6             David SOJKA      CZE        20

7             Robin WAGNER               CZE        21

8             Jaroslav SNÁŠEL               CZE        19

9             Andreas MUELLER          AUT       35

10           Jan POSPISIL      AUT       40

11           Aron LODI           HUN      18

12           Simon RYAN      IRL          22

 

Férfi Scratch

1             Adrian TEKLINSKI            POL        25

2             Jan DOSTAL        CZE        26

3             Stefan MATZNER            AUT       22

4             Krisztian LOVASSY           HUN      26      

5             Wojciech PSZCZOLARSKI             POL        23

6             Milan HOLOMEK              SVK        19

7             Tobias WAUCH AUT       19

8             Rene JAURIS     CZE        51

9             Stefan MASTALLER         AUT       19

10           Andreas MUELLER          AUT       35

11           Ludek LICHNOVSKÝ        CZE        19

12           Nicolas PIETRULA            CZE        19

13           Botond HOLLO  HUN      22               

14           Wolfgang TENOR             AUT       44

15           Bartosz CHODYLA            POL        18

16           Ondrej VENDOLSY          CZE        23

17           Rafal JEZIORSKI                POL        21

18           Pawel ZALESNY                POL        18

19           Viktor VRAZEL   CZE        22

20           Marek ŠIPOŠ     CZE        18

21           Michal BRANDÝS             SVK        28

22           Andreas GRAF  AUT       29

99 DNF Jakub FILIP         CZE        22

 

Férfi 1000 m

1             Maximilian LEVY              GER       27           1:02.130

2             Tomas BABEK    CZE        27           1:02.581

3             Sándor SZALONTAY        HUN      24           1:03.347

4             David SOJKA      CZE        20           1:03.711

5             Sascha HÜBNER               GER       26           1:04.164

6             Jirí FANTA           CZE        18           1:06.491

7             Mika SIMOLA    FIN         29           1:07.218

8             Jaroslav SNÁŠEL               CZE        19           1:08.480

9             Aron LODI           HUN      18           1:10.343

 

Férfi pontverseny:

1             Krisztian LOVASSY           HUN      26           139      

2             Andreas GRAF  AUT       29           109

3             Wojciech PSZCZOLARSKI             POL        23           102

4             Andreas MUELLER          AUT       35           75

5             Rafal JEZIORSKI                POL        21           29

6             Petr LECHNER   CZE        30           25

7             Botond HOLLO  HUN      22           10          

8             Nicolas PIETRULA            CZE        19           2

9             Pawel ZALESNY                POL        18           1

10           Wolfgang TENOR             AUT       44           0

11           Milan HOLOMEK              SVK        19           0

12           Rene JAURIS     CZE        51           0

13           Michal KOHOUT               CZE        18           0

99 DNF Bartosz CHODYLA            POL        18           -20

 

Női omnium:

1             Alzbeta PAVLENDOVA  SVK        24           233

2             Sara KANKOVSKA           CZE        16           203

3             Johana BORISSZA            HUN      17           188        

4             Verena EBERHART          AUT       20           180

5             Kathrin SCHWEINBERGER            AUT       18           163

6             Ema KANKOVSKA           CZE        16           157

7             Elisabeth REINER             AUT       31           141

8             Melanie AMANN            AUT       17           128

9             Manuela HARTL               GER       39           51

10           Christina SCHWEINBERGER         AUT       18

 

U19 férfi omnium:

1             Patryk SOLINSKI              POL        18           239

2             Jirí JANOŠEK      CZE        17           203

3             Daniel STANISEWSKI      POL        17           202

4             Dawid SZUBAK POL        16           201

5             Felix RITZINGER               AUT       18           170

6             Daniel CHYTIL    CZE        17           145

7             Josef JUNEK      CZE        16           140

8             Jirí ŠÁNA             CZE        17           135

9             Samuel APPELTAUER     AUT       17           98

10           Mikolaj SÓJKA  POL        17           97

11           Viktor FILUTAS HUN      18           94          

12           Alexander FÜHRER         AUT       18           79

13           Martin SMIDA   CZE        16           74

14           Maximilian RIBARICH     AUT       17           65

15           Fabian GRUBER                AUT       17           40

16           Ondrej LINEK    CZE        16           -14

17           Lukas KRAMER AUT       18           -24

99 DNF Jan SEVCIK         CZE        17           80

99 DNF Martin CECHMAN           CZE        16           74

99 DNF Dominik ORLICKI             AUT       17

.

 

 

Hozzászólások

Írd ide a hozzászólásod:

Leave a reply

Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Logo
Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért, tovább lépve elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről.
Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért, tovább lépve elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről.