Az olaszok taroltak az UCI-kategóriás Riczu Imre Emlékversenyen

A negyedik alkalommal, Törökbálinton megrendezett Riczu Imre Emlékverseny idén először volt UCI 1.2 kategóriájú, Magyar Kupa forduló és Parakerékpáros Országos Bajnokság.
Népes amatőr mezőny is élvezte újra a “kerékpáros Forma-1 pályát”, valamint az idei évben először rendezett gyerek futamokat a Tuttobici Hungarofondo gárdája. Így mindösszesen 530 kerékpáros élvezte Törökbálint városi pályáját. Az eredmények és a fotók a rendezvény Facebook oldalán kereshetitek.
A záró nemzetközi versenyen mindvégig az olaszok kontrollálták a 20 körös, 126 kilométeres futamot és egy szökés után Alessandro Giurato révén meg is nyerték a versenyt, a második Mattia de Marchi lett, a dobogó harmadik fokára a brit Anthony Moye fért fel. A legjobb magyar Peák Barnabás lett, 9. helyen átgurulva a célvonalon.
Részletes eredménylisták: Riczu_UCI