Gunn-Rita még mindig folytatja

Gunn-Rita Dahle Flesja a mountainbike kerékpározás nagyasszonya a Maraton Világbajnokság 4. helyezése után elmondta, hogy nem ez volt az utolsó megmérettetése.

A 45 éves olimpiai-, világ és Európa-bajnok MTB legenda két hete az XCO VB-n nem akármilyen női mezőnyben TOP10-es helyezést ért él, pontosabban a 9. helyen ért célba. Utána túl sokat nem pihent, egy héttel később már a szakág Európa-bajnoki címvédőjeként a Maraton VB-n állt rajthoz Olaszországban, ahol hatalmas hajrával a 4. helyet tudta megszerezni (a versenyt egyébként Annika Langvad nyerte Christina Kolmann-Forstner és Maja Wloszczowska előtt). Gunn-Rita a VB után elmondta, hogy örül ennek az eredménynek és még nem tudja, hogy pontosan hogyan fogja folytatni a kerékpáros pályafutását, de azt is hozzátette, hogy nem a VB volt az utolsó megmérettetése.