Peák Barnabás 7. az Európa-bajnokság junior időfutamán!

PIC560661375Nagyszerű eredmény született ma magyar szempontból a szeptember 14. és 18. között, Franciaországban zajló országúti kerékpáros Európa-bajnokságon. A junior időfutam versenyen Peák Barnabás a 7. helyet szerezte meg!

A 19 év alatti fiúknak Josselin és Plumelek között 25,4 kilométert kellett teljesíteni, nehéz emelkedőkkel is tarkított pályán. A győzelmet a francia Alexys Brunel szerezte meg 35:58-as időt hajtva, a magyar versenyző 39 másodperccel maradt el. Az U23-as férfiak versenyén is jó eredményt sikerült elérni, Pelikán János a 11. helyen végzett, ugyanezen a távon, 35:52-es idővel.